POZİTİFKÖY’ DEN KONUKLARA MEKTUP

POZİTİFKÖY’ün Değerli Konuğu,
Hoş geldiniz. En heyecanlı anlarını yaşadığımız yepyeni bir sezonda bizimle olmayı seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Buradan kocaman bir “İYİ Kİ” ile ayrılmanızı ve POZİTİFKÖY ailesinin daimî üyesi olmanızı dileriz.
POZİTİFKÖY’ü kısaca anlatmaya çalıştığımız aşağıdaki bilgi notlarını okumanızı rica eder; anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

POZİTİFKÖY NEDİR? NE DEĞİLDİR?
POZİTİFKÖY lüks bir tatil köyü ya da otel değildir. Kendine yeten bir mini ekosistem olan POZİTİFKÖY’de, konsepte uygun olarak her şey dahil sistemi bulunmamaktadır. Bunun yerine, sağlıklı, dengeli ve düzenli beslenmemize yeterli olan 3 (üç) öğün yemek hizmeti sunulmaktadır. Yemeklerimizde yapay glikoz, tatlandırıcılar, hazır veya işlenmiş gıdalardan uzak durulmaktadır.
POZİTİFKÖY’ün suyu 93 metre derinlikten çıkarılıp özel arıtma işlemlerinden geçirilerek sizlere sunulmaktadır. Suyumuzun tasarruflu kullanılmasını önemle rica ederiz.
Elektrik enerjisi ihtiyacımızı da doğa dostu güneş panelleriyle elde ediyoruz. Bu sınırlı kaynağın da dikkatli ve özenli kullanımı konusunda hassasiyet göstermenizi dileriz. Gerekli değilse lütfen söndürünüz.
Çocuklarımızın ve gençlerimizin de uğrak noktası olan POZİTİFKÖY, onlara doğru örnek olabilmek için “dumansız hava sahası” ilan edilmiştir. Köy sınırları içinde sigara içilemez. Aynı nedenle; POZİTİFKÖY’de alkol kullanımı da yasaktır. Bildiğiniz gibi POZİTİFKÖY zihinsel, ruhsal, bedensel ve dijital detoks merkezidir.
“Yurt” adını verdiğimiz modernize edilmiş kıl çadırdan mamul otağlarımızda konaklarsınız. Yurttan çıktıktan iki-üç adım sonra, toprağa ayak basarsınız. POZİTİFKÖY’ümüzü çevreleyen çitlerimizin ardında; sincap, tavşan, keklik, tilki, kaplumbağa gibi yaban hayvanlarıyla karşılaşabilirsiniz.
Bizlerle birlikte çok keyifli ve paylaşımlarla dolu, kendimize, çocuklarımıza ve çevremize değer katan günler geçirmenizi diler; kurallarımızı bir kez daha hatırlatmak isteriz.

POZİTİFKÖY KURALLARI
Rezervasyon yaptırarak gelmek
Doğayı korumak
İnsan ve hayvan haklarına saygılı olmak
Sessiz olmak, gürültüden kaçınmak
Bireysel olarak kamp ateşi ve mangal yakmamak
Tesis sınırları içinde alkol ve sigara kullanmamak
Savurganlıktan uzaklaşmak, bilinçli tüketim yapmak
Dünyanın daha yaşanası bir yer olması için çaba harcamak
İyiliği çoğaltmak

POZİTİFKÖY ekibi adına; Sevgi ve Saygılarımla,
Dr. G. Gülnaz Gültekin / POZİTİFKÖY Kurucusu

pozitifkoy-mektup-11
pozitifkoy-mektup-22
pozitifkoy-mektup-33
pozitifkoy-mektup-44
pozitifkoy-mektup-88
pozitifkoy-mektup-55
pozitifkoy-mektup-66
pozitifkoy-mektup-77
pozitifkoy-mektup-99
pozitifkoy-mektup-999

Rezervasyon İçin: +90 531 721 33 40

© 2022 pozitifkoy.com. Tüm hakları saklıdır.